tryayinakisi.com Açıldı!

Paylaş
 

Merhaba arkadaşlar bu yazımda destek sağladığım bir sitenin tanıtımını yapacağım. Aslında herşey biranda oldu aklımızda böyle bir proje yoktu 🙂 Ney projeyi tanıtayım size. İlk olarak yayın akışlarını yayınlamak için başladık. Sonra kanal eklemişken kanal bilgilerini de ekleyelim dedik. Kanal bilgileri olmuşken bir de frekans bilgileri de bari olsun dedik 🙂 Ee televizyon olurda magazin olmaz mı? Son olarakta magazin sayfasını ekledik. Sonuç olarak televizyon kanallarının yayın akışlarını, kanal bilgilerini ve magazin haberlerini yayınlayan bir web sitesi olarak yayın hayatına başlattık.

Tüm televizyon kanallarının yayın akışlarını tek bir sayfada görüntüleyebilme imkanı sağladık. TV de ne izlesem sorusunu kanal sayfalarını tek tek gezmenize gerek kalmadan sayfamızı kullanarak rahatça yanıtlayabileceğinizi düşündük.  Bunun yanında sizin için kategoriler oluşturup kanalları bu kategorilerin içerisine yerleştirdik.

TRYayinAkisi.Com olarak 5 günlük yayın akışı listesi sunuyoruz. Mümkün olduğu kadar maksimum kanal listelemeye gayret etmekteyiz. Geliştirme çalışmalarımız sürekli olarak devam etmekte. Bu konuda sizlerin fikirleri bizler için değerlidir.  Siteyi inceleyip görüş ve önerilerinizi yorum olarak bizim ile paylaşın lütfen.

Zaman ayırıp okuduğunuz çok teşekkür ederim. Site linki aşağıdadır 🙂

Link: TrYayinAkisi.Com

Bu yazı 532 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Bağımsız çalışan, çok düşünen, kodlamaya aşık ve güldürmeyi seven bir developer...
SPONSOR BAĞLANTILAR
SPONSOR BAĞLANTILAR

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Facebookta Takip Edin
Kredi hakkında bilgi alanı